Detské múzeum SNM Bratislava

Slovenská republika, Bratislavský kraj

(GPS: 48.139885540134124,17.112001218627938)

Detské múzeum je priestor, ktorý víta všetky deti a všetkých dospelých, ktorí si zachovali veľké zvedavé detské oči a hravú detskú dušu. Je to priestor bez bariér, ktorý je vymyslený tak, aby sa v ňom cítili pohodlne a bezpečne všetci bez ohľadu na vek alebo zdravotné obmedzenia. Poskytuje priestor pre rodiny s deťmi stráviť spoločné chvíle a inšpirovať k celoživotnému vzdelávaniu prostredníctvom hry. Detské múzeum ponúkna alternatívu aktívneho a tvorivého spôsobu trávenia voľného času, vyzývajúcu deti k aktívnej participácií s vytvoreným prostredím: v rámci interaktívnych výstav, sofistikovaných detských ihrísk, tvorivých dielní, ale aj špecializovaných programov. Pre deti predstavuje možnosť zábavného objavovania, hrania sa, tvorenia a nadobúdania nových zážitkov s kamarátmi. Na rozdiel od klasického múzea či iných inštitúcií využíva detské múzeum najmä princíp „rukolapnosti“ (hands on), takže dotýkať sa vystavených exponátov je u nás prikázané. Vstupné  http://www.detskemuzeum.sk/sk/content/view/vstupne  Otváracie hodiny Ut-Ne: 10:00 - 18:00         Zdroj: http://www.detskemuzeum.sk/    Čítať viac

Detské múzeum je priestor, ktorý víta všetky deti a všetkých dospelých, ktorí si zachovali veľké zvedavé detské oči a hravú detskú dušu.

Je to priestor bez bariér, ktorý je vymyslený tak, aby sa v ňom cítili pohodlne a bezpečne všetci bez ohľadu na vek alebo zdravotné obmedzenia.

Poskytuje priestor pre rodiny s deťmi stráviť spoločné chvíle a inšpirovať k celoživotnému vzdelávaniu prostredníctvom hry.

Detské múzeum ponúkna alternatívu aktívneho a tvorivého spôsobu trávenia voľného času, vyzývajúcu deti k aktívnej participácií s vytvoreným prostredím: v rámci interaktívnych výstav, sofistikovaných detských ihrísk, tvorivých dielní, ale aj špecializovaných programov.

Pre deti predstavuje možnosť zábavného objavovania, hrania sa, tvorenia a nadobúdania nových zážitkov s kamarátmi. Na rozdiel od klasického múzea či iných inštitúcií využíva detské múzeum najmä princíp „rukolapnosti“ (hands on), takže dotýkať sa vystavených exponátov je u nás prikázané.

Vstupné 

http://www.detskemuzeum.sk/sk/content/view/vstupne 

Otváracie hodiny

Ut-Ne: 10:00 - 18:00

 

 

 

 

Zdroj: http://www.detskemuzeum.sk/ 

 

Skryť viac

Po registrácii si môžete zariadenie pridať k obľúbeným

Kontakt
Adresa:
Vajanského nábrežie 2, Bratislava 813 31 sídelná budova SNM, zadný trakt, vchod z Múzejnej ulice
Telefón:
+421 2 204 691 60
E-mail:
info@detskemuzeum.sk
Web:
http://www.detskemuzeum.sk/sk
Facebook