OC Yosaria Plaza Bratislava (vo výstavbe)

Slovenská republika, Bratislavský kraj

(GPS: 48.15529048338804,17.1648729227295)

Yosaria Plaza (100 000 m2) – je projektom najmodernejšieho nákupného centra na Slovensku. Bývalá budova Obchodného domu RUŽINOV (od r.1998 do r.2005 pod obchodnou značkou PRIOR) sa spojí s úplne novou prístavbou a spoločne vytvoria futuristický celok, pôsobivý nielen z exteriéru ale i v interiéri. Odvážne vertikálne riešenie celého obchodného centra, použitie ekologických technológií, najvyšší štandard sietí a interiérov, revolučná presklená fasáda použitá na obloženie budovy, zaraďujú Yosaria Plaza medzi najmodernejšie a najatraktívnejšie stavby v Bratislave. Záujem byť v Yosaria Plaza prejavili: ZARA, H&M, Stradivarius, C&A, Baťa, Marks&Spencer, British home store, Trussardi, Benetton, Stefanel, Orsay, Lamartina, Next, Mango, KFC, Mc Donald´s a ďalší.   Čítať viac

Yosaria Plaza (100 000 m2) – je projektom najmodernejšieho nákupného centra na Slovensku. Bývalá budova Obchodného domu RUŽINOV (od r.1998 do r.2005 pod obchodnou značkou PRIOR) sa spojí s úplne novou prístavbou a spoločne vytvoria futuristický celok, pôsobivý nielen z exteriéru ale i v interiéri. Odvážne vertikálne riešenie celého obchodného centra, použitie ekologických technológií, najvyšší štandard sietí a interiérov, revolučná presklená fasáda použitá na obloženie budovy, zaraďujú Yosaria Plaza medzi najmodernejšie a najatraktívnejšie stavby v Bratislave.

Záujem byť v Yosaria Plaza prejavili: ZARA, H&M, Stradivarius, C&A, Baťa, Marks&Spencer, British home store, Trussardi, Benetton, Stefanel, Orsay, Lamartina, Next, Mango, KFC, Mc Donald´s a ďalší.

 

Skryť viac

Po registrácii si môžete zariadenie pridať k obľúbeným

Kontakt
Adresa:
Tomášikova 14, 82103, Bratislava
Web:
http://www.yosaria.sk
Facebook