Galéria MLYNY Nitra

Slovenská republika, Nitriansky kraj, Nitra

(GPS: 48.30631685825695,18.08600787145997)

Najnovšie kolekcie odevov, obuvi, spodnej bielizne, módnych doplnkov, šperkov i bižutérie nájdete v takých renomovaných obchodoch ako sú Marks&Spencer, H&M, Mango, New Yorker, Intersport, Promod, Benetton, Lindex a mnohé iné. K príjemným a pohodlným nákupom patria i kvalitné služby. V Galérii MLYNY Nitra nájdete pod jednou strechou banky, zmenárne, cestovnú kanceláriu, poštu, potraviny, expresnú čistiareň, rýchloopravu obuvi, kľúčovú službu a.i. Pre vaše pohodlie na vás čaká 1100 parkovacích miest, ktoré sú vám k dispozícii prvé tri hodiny zdarma, tak ako aj po 18.-tej hodine, celý deň počas víkendov a štátnych sviatkov.   Parkovanie   1100 parkovacích miest   Otváracie hodiny   http://mlyny-nitra.sk/otvaracie-hodiny    Mapa centra   http://mlyny-nitra.sk/orientacny-plan              Zdroj: http://mlyny-nitra.sk  Čítať viac

Najnovšie kolekcie odevov, obuvi, spodnej bielizne, módnych doplnkov, šperkov i bižutérie nájdete v takých renomovaných obchodoch ako sú Marks&Spencer, H&M, Mango, New Yorker, Intersport, Promod, Benetton, Lindex a mnohé iné.

K príjemným a pohodlným nákupom patria i kvalitné služby. V Galérii MLYNY Nitra nájdete pod jednou strechou banky, zmenárne, cestovnú kanceláriu, poštu, potraviny, expresnú čistiareň, rýchloopravu obuvi, kľúčovú službu a.i. Pre vaše pohodlie na vás čaká 1100 parkovacích miest, ktoré sú vám k dispozícii prvé tri hodiny zdarma, tak ako aj po 18.-tej hodine, celý deň počas víkendov a štátnych sviatkov.
 
Parkovanie
 
1100 parkovacích miest
 
Otváracie hodiny
 
 
Mapa centra
 
 
 
 
 
 
 
Skryť viac

Po registrácii si môžete zariadenie pridať k obľúbeným

Kontakt
Adresa:
Štefánikova trieda 61, 949 01, Nitra
Telefón:
+421 37 322 1111
E-mail:
info@mlyny-nitra.sk
Web:
http://mlyny-nitra.sk
Facebook