TERMAL raj Liptovský Ján

Slovenská republika, Žilinský kraj

(GPS: 49.036796127858864,19.671343602966317)

Termálna voda vo vonkajších bazénoch kúpaliska a vnútorných bazénoch Hotela SOREA MÁJ pochádza priamo z termálneho prameňa Rudolf. Teplota vody má 26 až 29 °C, je mineralizovaná a kyslá, podľa obsahu plynov je silno uhličitá a stredne sírovodíková. Voda má priaznivé účinky na dýchacie cesty, pohybové ústrojenstvo (reuma, kĺby), kožné problémy (ekzémy, alergie). Pravidelný pobyt vo vode navodzuje prirodzený oddych tela a podporuje dobrý spánok. V areáli kúpaliska sa nachádza viacero vonkajších a vnútorných bazénov. Počas letnej sezóny je v prevádzke veľký vonkajší plavecký bazén s dĺžkou 50 m, vonkajší relaxačný bazén, vonkajší detský bazén a vonkajší bazén s fontánkou. Celoročne je otvorený vnútorný plavecký bazén s dĺžkou 25 m a menší vnútorný bazén pre neplavcov – deti.K pohodliu a dokonalému relaxu prispieva široká ponuka wellness služieb, ale aj samotná lokalita kúpaliska – kúpeľná časť obce Liptovský Ján je totiž obklopená nádhernou prírodou Nízkych Tatier a vyznačuje sa vynikajúcou klímou.   Otváracie hodiny : http://www.sorea.sk/nizke-tatry/hotel-sorea-maj/wellness/ Vstupné : http://www.sorea.sk/nizke-tatry/hotel-sorea-maj/cennik/   zdroj : http://www.sorea.sk/   Čítať viac

Termálna voda vo vonkajších bazénoch kúpaliska a vnútorných bazénoch Hotela SOREA MÁJ pochádza priamo z termálneho prameňa Rudolf. Teplota vody má 26 až 29 °C, je mineralizovaná a kyslá, podľa obsahu plynov je silno uhličitá a stredne sírovodíková. Voda má priaznivé účinky na dýchacie cesty, pohybové ústrojenstvo (reuma, kĺby), kožné problémy (ekzémy, alergie). Pravidelný pobyt vo vode navodzuje prirodzený oddych tela a podporuje dobrý spánok.

V areáli kúpaliska sa nachádza viacero vonkajších a vnútorných bazénov. Počas letnej sezóny je v prevádzke veľký vonkajší plavecký bazén s dĺžkou 50 m, vonkajší relaxačný bazén, vonkajší detský bazén a vonkajší bazén s fontánkou. Celoročne je otvorený vnútorný plavecký bazén s dĺžkou 25 m a menší vnútorný bazén pre neplavcov – deti.
K pohodliu a dokonalému relaxu prispieva široká ponuka wellness služieb, ale aj samotná lokalita kúpaliska – kúpeľná časť obce Liptovský Ján je totiž obklopená nádhernou prírodou Nízkych Tatier a vyznačuje sa vynikajúcou klímou.

 

Otváracie hodiny : http://www.sorea.sk/nizke-tatry/hotel-sorea-maj/wellness/

Vstupné : http://www.sorea.sk/nizke-tatry/hotel-sorea-maj/cennik/

 

zdroj : http://www.sorea.sk/

 

Skryť viac

Po registrácii si môžete zariadenie pridať k obľúbeným

Vybavenie
Bezplatné parkovisko
Vírivka
Ihrisko
Bazén
Kontakt
Adresa:
Hotel Sorea Máj, Liptovský Ján-Kúpele, 032 03
Telefón:
+421 44 520 81 00
E-mail:
maj@sorea.sk
Web:
http://www.sorea.sk/nizke-tatry/hotel-sorea-maj/wellness/
Facebook