Holidaypark Kováčová

Slovenská republika, Banskobystrický kraj

(GPS: 48.60714662580045,19.10198573095704)

Nový Holidaypark vznikol na mieste pôvodného termálneho kúpaliska, ktoré malo dlhodobú tradíciu a tešilo sa veľkej obľube návštevníkov. Vybudované bolo už v roku 1969. V roku 2013 bola časť areálu prebudovaná, vďaka čomu je Holidaypark pripravený ponúknuť vám oddych v príjemnej termálnej vode celoročne. Rovnakú vodu, ako využíva Holidaypark Kováčová, využívajú aj Kúpele Kováčová a Národné rehabilitačné centrum, ktoré sa tiež nachádzajú v obci Kováčová. Areál kúpaliska Holidaypark Kováčová disponuje viacerými vonkajšími a krytými bazénmi. Nájdeme tu vonkajší plavecký bazén, vonkajší rekreačný bazén vhodný pre deti i plavcov, vonkajšie detské bazény, ktoré majú takisto vyhradený priestor pre plavcov, vonkajší regeneračný bazén a vonkajší sedací bazén, v ktorom je voda neupravovaná (je taká istá ako voda priamo z vrtu), vďaka čomu má najintenzívnejšie liečebné účinky.V krytej časti kúpaliska sa nachádza vnútorný relaxačný bazén s rôznymi masážnymi prvkami, ako je vodný chrlič, hydromasážne trysky, dnový vzduchový gejzír, hojdací záliv či vodné bublinkové ležadlá. Tiež je tu vnútorný whirpool bazén s kapacitou až 16 osôb. Najmenší sa vybláznia vo vnútornom detskom bazéne s malou šmykľavkou… Čítať viac

Nový Holidaypark vznikol na mieste pôvodného termálneho kúpaliska, ktoré malo dlhodobú tradíciu a tešilo sa veľkej obľube návštevníkov. Vybudované bolo už v roku 1969. V roku 2013 bola časť areálu prebudovaná, vďaka čomu je Holidaypark pripravený ponúknuť vám oddych v príjemnej termálnej vode celoročne. Rovnakú vodu, ako využíva Holidaypark Kováčová, využívajú aj Kúpele Kováčová a Národné rehabilitačné centrum, ktoré sa tiež nachádzajú v obci Kováčová.

Areál kúpaliska Holidaypark Kováčová disponuje viacerými vonkajšími a krytými bazénmi. Nájdeme tu vonkajší plavecký bazén, vonkajší rekreačný bazén vhodný pre deti i plavcov, vonkajšie detské bazény, ktoré majú takisto vyhradený priestor pre plavcov, vonkajší regeneračný bazén a vonkajší sedací bazén, v ktorom je voda neupravovaná (je taká istá ako voda priamo z vrtu), vďaka čomu má najintenzívnejšie liečebné účinky.
V krytej časti kúpaliska sa nachádza vnútorný relaxačný bazén s rôznymi masážnymi prvkami, ako je vodný chrlič, hydromasážne trysky, dnový vzduchový gejzír, hojdací záliv či vodné bublinkové ležadlá. Tiež je tu vnútorný whirpool bazén s kapacitou až 16 osôb. Najmenší sa vybláznia vo vnútornom detskom bazéne s malou šmykľavkou a veselým slonom. Počas celého roka je prístupný 60-metrový tobogan, ktorý má nástup aj dopad v krytej časti aquaparku. Jazdu v tobogane sprevádzajú zvukové a svetelné efekty.

 

Otváracie hodiny : http://holidaypark.sk/otvaracky/

Vstupné : http://holidaypark.sk/cennik/

 

zdroj : http://holidaypark.sk/

 

Skryť viac

Po registrácii si môžete zariadenie pridať k obľúbeným

Vybavenie
Bezplatné parkovisko
Vírivka
Ihrisko
Bazén
Kontakt
Adresa:
Kúpeľná ulica, Kováčová-Kúpele,962 37
Telefón:
+421 45 544 53 19
E-mail:
info@holidaypark.sk
Web:
http://holidaypark.sk/
Facebook