Relax Aqua & Spa Trnava

Slovenská republika, Trnavský kraj, Trnava

(GPS: 48.38266052432327,17.58514288885499)

RELAX AQUA & SPA ponúka svojim návštevníkom vodný svet a wellness centrum, súčasťou budovy je aj reštaurácia a spoločenská sála. K dispozícii je zážitkový 25 metrový bazén s plaveckými dráhami, oddychový bazén s veľkým množstvom masážnych trysiek a výplavom von, detský bazén, vnútorná a vonkajšia vírivka a v budúcnosti aj 2 tobogány.  Pre deti máme pripravených hneď niekoľko vodných atrakcií. V bazéne je detská šmykľavka veľryba, fontánky, skala so zabudovaným akváriom a striekací ježko. Milovníkov saunovania čaká 8 druhov sáun, pričom každá z nich ponúka svojim návštevníkom jedinečný zážitok. Okrem fínskej či parnej sauny je k dispozícii aj sauna s ihličím, soľná sauna, ochladzovací bazén, Kneippov kúpeľ, či špecifický medvedí brloh. Otváracie hodiny : http://relaxspacenter.sk/kontakt Vstupné : http://relaxspacenter.sk/cennik     Zdroj : http://relaxspacenter.sk/     Čítať viac

RELAX AQUA & SPA ponúka svojim návštevníkom vodný svet a wellness centrum, súčasťou budovy je aj reštaurácia a spoločenská sála. K dispozícii je zážitkový 25 metrový bazén s plaveckými dráhami, oddychový bazén s veľkým množstvom masážnych trysiek a výplavom von, detský bazén, vnútorná a vonkajšia vírivka a v budúcnosti aj 2 tobogány. 

Pre deti máme pripravených hneď niekoľko vodných atrakcií. V bazéne je detská šmykľavka veľryba, fontánky, skala so zabudovaným akváriom a striekací ježko.

Milovníkov saunovania čaká 8 druhov sáun, pričom každá z nich ponúka svojim návštevníkom jedinečný zážitok. Okrem fínskej či parnej sauny je k dispozícii aj sauna s ihličím, soľná sauna, ochladzovací bazén, Kneippov kúpeľ, či špecifický medvedí brloh.

Otváracie hodiny : http://relaxspacenter.sk/kontakt

Vstupné : http://relaxspacenter.sk/cennik

 

 

Zdroj : http://relaxspacenter.sk/

 

 

Skryť viac

Po registrácii si môžete zariadenie pridať k obľúbeným

Vybavenie
Bezplatné parkovisko
Vírivka
Bazén
Kontakt
Adresa:
Rybníková 16, Trnava, 917 01
Telefón:
+421 940 631 960; +421 940 631 962
E-mail:
info@relaxspacenter.sk
Web:
http://relaxspacenter.sk/
Facebook