AquaRelax Dolný Kubín

Slovenská republika, Žilinský kraj, Dolný Kubín

(GPS: 49.208399102169444,19.283410348724374)

 Aquapark AquaRelax je unikátne vodné dielo v centre Dolného Kubína . je situovaný pri nábreží rieky Oravy v širšom centre Dolného Kubína. Jeho dominantou je Vodný svet so širokou paletou rôznorodých vodných atrakcií. Nájdeme tu veľký multifunkčný bazén so strechou v tvare pyramídy, plavecký bazén i detský bazén. Súčasťou multifunkčného bazéna sú najrôznejšie masážne prvky, ako bublinkovače, masážna lavica, masážne trysky či vírivé vane, okrem toho tiež zábavné prvky, ako tobogany, dvojšmykľavka Niagara, divoká rieka či hojdací záliv. Nachádza sa tu aj plavecký bazén slúži najmä športovým a rekreačným plavcom, jeho dĺžka je 25 m a člení sa na 6 dráh. Pre deti je pripravený detský bazén, resp. systém dvoch bazénov so šmykľavkou a vodným ježkom.V krytých priestoroch aquaparku sa nachádza i fínska sauna, masážne centrum a fitness centrum.Počas letnej sezóny je návštevníkom AquaRelax-u k dispozícii aj vonkajší areál – FunPark. Na priestrannej trávnatej ploche tu nájdeme detský bazén, nafukovacie atrakcie, lezeckú stenu, lanový park, športové ihriská, detské ihrisko, šliapacie káry, slnečnú terasu s ležadlami i bufet s občerstvením.   Otváracie hodiny : http://www.aquakubin.eu/stranka/otvaracie-hodiny-270 Vstupné : http://www.aquakubin.eu/stranka/cennik-119   zdroj : http://www.aquakubin.eu/   Čítať viac

 Aquapark AquaRelax je unikátne vodné dielo v centre Dolného Kubína .

je situovaný pri nábreží rieky Oravy v širšom centre Dolného Kubína. Jeho dominantou je Vodný svet so širokou paletou rôznorodých vodných atrakcií. Nájdeme tu veľký multifunkčný bazén so strechou v tvare pyramídy, plavecký bazén i detský bazén.

Súčasťou multifunkčného bazéna sú najrôznejšie masážne prvky, ako bublinkovače, masážna lavica, masážne trysky či vírivé vane, okrem toho tiež zábavné prvky, ako tobogany, dvojšmykľavka Niagara, divoká rieka či hojdací záliv. Nachádza sa tu aj plavecký bazén slúži najmä športovým a rekreačným plavcom, jeho dĺžka je 25 m a člení sa na 6 dráh. Pre deti je pripravený detský bazén, resp. systém dvoch bazénov so šmykľavkou a vodným ježkom.
V krytých priestoroch aquaparku sa nachádza i fínska sauna, masážne centrum a fitness centrum.
Počas letnej sezóny je návštevníkom AquaRelax-u k dispozícii aj vonkajší areál – FunPark. Na priestrannej trávnatej ploche tu nájdeme detský bazén, nafukovacie atrakcie, lezeckú stenu, lanový park, športové ihriská, detské ihrisko, šliapacie káry, slnečnú terasu s ležadlami i bufet s občerstvením.

 

Otváracie hodiny : http://www.aquakubin.eu/stranka/otvaracie-hodiny-270

Vstupné : http://www.aquakubin.eu/stranka/cennik-119

 

zdroj : http://www.aquakubin.eu/

 

Skryť viac

Po registrácii si môžete zariadenie pridať k obľúbeným

Vybavenie
Bezplatné parkovisko
Vírivka
Ihrisko
Bazén
Kontakt
Adresa:
Športovcov 1182/5, Dolný Kubín-Veľký Bysterec, 026 01
Telefón:
+421 903 658 937
E-mail:
info@aquakubin.eu
Web:
http://www.aquakubin.eu/
Facebook