Aquapark Senec

Slovenská republika, Bratislavský kraj, Senec

(GPS: 48.22068131854838,17.415262498687753)

AQUAPARK SENEC – KOLOSEUM NESPÚTANEJ ZÁBAVY PRE VŠETKY VEKOVÉ KATEGÓRIE, PLAVCOV I NEPLAVCOV, MILOVNÍKOV SLNKA I CHLÁDKU! Nechajte sa zlákať nekonečnou ponukou tých najbláznivejších mokrých zážitkov počas celého roka! Dobrodružstvo za dobrodružstvom pre tých najmenších i väčších, leňochov i neúnavných športovcov, ponúkajú rôzne typy bazénov s množstvom pútavých atrakcií. Vodné trysky a chrliče, vodný dáždnik, masážne lavice a ďalšie skvelé prekvapenia čakajú len na vás.   CELOROČNÁ PREVÁDZKA Celoročne všetkých láka teplá voda 28-38°C z vrtu v 6 rôznych bazénoch, počas letnej sezóny sa prevádzka rozširuje až na 11 bazénov. V bazénoch vodného parku nemôžu chýbať tie najlákavejšie vodné atrakcie – tobogány, šmyklávky, vodné trysky, protiprúdy, vodný dáždnik a mnoho ďalších. V BAZÉNOVEJ HALE, S KAPACITOU 400 OSÔB, MÔŽETE POČAS CELÉHO ROKA VYUŽIŤ: relaxačný bazén, s príjemnou teplotou 30˚C až 32˚C a plochou 173 m², v ktorom vás môže nečakane prekvapiť vodný dážď. Čakajú tu na vás i masážne lavice, vodné chrliče, protiprúdy a vzduchový gejzír. príjemné posedenie ponúka kľudový bazén s teplotou vody 36˚C až 38˚C a rozlohou 88 m². Nájdete tu hydromasáž, masážne lavice, vodné trysky i perličkový kúpeľ. prieplavový… Čítať viac

AQUAPARK SENEC – KOLOSEUM NESPÚTANEJ ZÁBAVY PRE VŠETKY VEKOVÉ KATEGÓRIE, PLAVCOV I NEPLAVCOV, MILOVNÍKOV SLNKA I CHLÁDKU!

Nechajte sa zlákať nekonečnou ponukou tých najbláznivejších mokrých zážitkov počas celého roka!

Dobrodružstvo za dobrodružstvom pre tých najmenších i väčších, leňochov i neúnavných športovcov, ponúkajú rôzne typy bazénov s množstvom pútavých atrakcií. Vodné trysky a chrliče, vodný dáždnik, masážne lavice a ďalšie skvelé prekvapenia čakajú len na vás.

 

CELOROČNÁ PREVÁDZKA

Celoročne všetkých láka teplá voda 28-38°C z vrtu v 6 rôznych bazénoch, počas letnej sezóny sa prevádzka rozširuje až na 11 bazénov. V bazénoch vodného parku nemôžu chýbať tie najlákavejšie vodné atrakcie – tobogány, šmyklávky, vodné trysky, protiprúdy, vodný dáždnik a mnoho ďalších.

V BAZÉNOVEJ HALE, S KAPACITOU 400 OSÔB, MÔŽETE POČAS CELÉHO ROKA VYUŽIŤ:

 • relaxačný bazén, s príjemnou teplotou 30˚C až 32˚C a plochou 173 m², v ktorom vás môže nečakane prekvapiť vodný dážď. Čakajú tu na vás i masážne lavice, vodné chrliče, protiprúdy a vzduchový gejzír.
 • príjemné posedenie ponúka kľudový bazén s teplotou vody 36˚C až 38˚C a rozlohou 88 m². Nájdete tu hydromasáž, masážne lavice, vodné trysky i perličkový kúpeľ.
 • prieplavový bazén ponúka možnosť priameho prieplavu cez otvor v zasklenej fasáde do vonkajšieho bazéna podlhovastého tvaru, s teplotou vody 28˚C až 30˚C a rozlohou 376 m². I tu na Vás čakajú masážne lavice, vodný chrlič, vodný dáždnik, vodné trysky, protiprúdy a vzduchový gejzír.
 • na tých najmenších čaká detský bazénik s teplotou vody 31°C s plochou 23 m². Bazén je napúšťaný pitnou vodou a poteší deti vodným dáždnikom.
 • i keď počasie práve nepraje, v bazénovej hale je pre všetkých odvážlivcov pripravený vnútorný oranžovo-modrý tobogán dlhý 76 m s vlastným dojazdovým bazénom.

 • okrem toho si môžete zaplávať v 25m plaveckom bazéne (Swimaréna), do ktorého sa z hlavnej bazénovej haly dostanete prechodom cez vonkajší areál

 • bezplatný vstup na rehabilitačné cvičenia na chrbticu pre všetky vekové kategŕie (cez pracovné dni v čase od 13:00 do 18:00, v bazéne alebo modernej telocvični GymFit, cvičenie s rôznymi pomôckami ako napríklad fitlopty, over-ball,...)

Kým sa však poriadne nasýtite mokrých atrakcií, môžete si dopriať i chutné občerstvenie a osviežujúce nápoje a navštíviť Food court, (na 1. poschodí) so snack barom a reštauráciou SUBWAY® s terasou s výhľadom na celý areál.

V areáli Aquaparku Senec môžte využívať všetky služby bez toho, aby ste museli mať pri sebe peniaze v hotovosti. Tento jedinečný komfort umožňuje moderný elektronický čipový systém. Hotovosť budete potrebovať až pri odchode z vodného parku.

 

LETNÁ PREVÁDZKA

Počas letnej sezóny (jún, júl august) má pre Vás AQUAPARK Senec pripravené ďalšie neprehliadnuteľné atrakcie:

 

 • Mississippi – vodný tobogán, dlhý 103 metrov, obťiažnosť: ľahká

 • Green Speed - zelená kamikadze šmýkačka, dĺžka: 24,6m, obtiažnosť: vysoká

 • Blue Speed – hrozivo strmá kamikadze šmýkačka, dĺžka: 26,6m, obtiažnosť: vysoká

 • Štvordráha Tsunami - šialené preteky s kamošmi alebo rodičmi, dĺžka 32 metrov, obtiažnosť: ľahká

 • Red river - vodná kĺzačka, dĺžka 32 metrov, obtiažnosť: stredná 

 • Yellow river – ďalšia vodná kĺzačka, dĺžka 32 metrov, obtiažnosť: stredná 

 • Tornádo lievik- „Space hole“ - doposiaľ jedinečný vrchol adrenalínových vodných dobrodružstiev na Slovensku, obtiažnosť: vysoká, vstup pre deti od 12 rokov

 • Malá tobogánová veža s tobogánom a dvojdráhovou šmýkačkou

 • Bazén LAZY RIVER  - s pomaly tečúcou riekou, kde sa môžete nechať unášať na kolesách

 • Taliansky bazén s hĺbkou vody od 0,1 do 0,4 m -  určený pre našich najmenších

 • 25m plavecký bazén (SWIMARÉNA)  - pre plavcov

 • Vonkajší detský kútik s preliezkami

 

 

Okrem „mokrých“ atrakcií v letnej sezóne pribúdajú aj ďalšie možnosti relaxu:

 • Rehabilitačné cvičenia na chrbticu v bazéne 2x denne, 4x v telocvični GymFit alebo na karimatkách vonku

 • Masáže pod holým nebom

 • Pieskové ihrisko na plážový volejbal, trávnaté plochy na minifutbal, pétanque, badminton,.. (volejbalové a futbalové lopty sú k dispozícií bezplatne)


Ostatné služby:


Moderná reštaurácia SUBWAY® s letnou terasou, ktorá sa nachádza na 1.poschodí v bazénovej hale AQUAPARKU, kde nájdete širokú ponuku šťavnatých čerstvých sendvičov a zeleninových šalátov.


Okrem samoobslužnej reštaurácie s letnou terasou, môžete vo vonkajšom areáli využiť:

 • 2 bufety s rýchlym občerstvením (vyprážané a grilované dobroty, hot - dog, varená kukurica,....)
 • 1 sladký bufet "Maškrtník" (palacinky, koláčiky, ovocné šaláty, waffle,...)
 • 2 stánky so zmrzlinou
 • 1 stánok s pivom a nápojmi
 • Coctail bar v bazéne s Lazy River (káva, miešané alko, nealko)

V areáli Aquaparku Senec môžete využívať všetky služby bez toho, aby ste museli mať pri sebe peniaze. Tento komfort umožňuje moderný elektronický čipový systém. Všetky služby v areáli - občerstvenie, masáže, vstup do wellness,.. sa Vám načítavajú na elektronicky náramok. Všetko potom uhradíte až pri odchode z vodného sveta. Akceptujeme aj platbu kartou.


V lete je v prevádzke aj letný vchod, ktorý umožňuje vstup počas hlavnej sezóny i zo zadnej časti areálu. V týchto priestoroch sa nachádza aj ďalšie parkovisko s kapacitou 300 áut. Letný vchod je v prevádzke iba počas júla a augusta.

 

Otváracie hodiny : http://www.aquaparksenec.sk/otvaracie-hodiny.html

Vstupné : http://www.aquaparksenec.sk/

 

Zdroj : http://www.aquaparksenec.sk/

Skryť viac

Po registrácii si môžete zariadenie pridať k obľúbeným

Vybavenie
Bezplatné parkovisko
Terasa
Vírivka
Ihrisko
Bazén
Kontakt
Adresa:
Slnečné jazerá – sever, Senec, 903 01
Telefón:
+421 2 456 48 021
E-mail:
info@aquaparksenec.sk
Web:
http://www.aquaparksenec.sk/
Facebook