Termálne kúpalisko Thermal Corvinus

Slovenská republika, Trnavský kraj

(GPS: 47.84683116484537,17.760065831970223)

Termálne kúpalisko Thermal Corvinus sa nachádza na okraji mesta Veľký Meder, svojim návštevníkom celoročne ponúka relax a zábavu v bazénoch s geotermálnou vodou, ktorá blahodarne pôsobí na pohybový aparát, najmä kĺby, a má celkové regeneračné účinky na ľudský organizmus. Teplota vody je 27 až 38°C.V areáli kúpaliska nájdeme niekoľko vonkajších aj krytých bazénov. V exteriérových priestoroch je v letnej sezóne k dispozícii veľký plavecký bazén, taliansky bazén a vonkajší detský bazén. Pri talianskom bazéne sú vybudované veľké tobogany, ktoré ocenia všetci milovníci zábavy a adrenalínu. Celoročne prevádzkovaná krytá časť ponúka možnosť zabaviť sa a zašportovať si vo viacerých plaveckých a relaxačných bazénoch. Mnohé z nich disponujú rozličnými atraktívnymi prvkami, ako sú hydromasážne trysky, vodopády alebo perličkový kúpeľ, v zábavných bazénoch vhodných pre deti sú najrôznejšie hracie elementy, ako vodná veža, vodné clony, vodné delá či kĺzačky. K dispozícii sú i kryté tobogany dlhé približne 67 m.Kúpalisko Thermal Corvinus ponúka taktiež širokú paletu welness služieb. Využiť možno fínsku saunu, infrasaunu, morský kúpeľ, akupresúrne masážne lôžko, magnetoterapiu, masážny salón či soľnú baňu.Samozrejmosťou sú zároveň rozličné možnosti stravovania… Čítať viac

Termálne kúpalisko Thermal Corvinus sa nachádza na okraji mesta Veľký Meder, svojim

návštevníkom celoročne ponúka relax a zábavu v bazénoch s geotermálnou vodou, ktorá blahodarne pôsobí na pohybový aparát, najmä kĺby, a má celkové regeneračné účinky na ľudský organizmus. Teplota vody je 27 až 38°C.
V areáli kúpaliska nájdeme niekoľko vonkajších aj krytých bazénov. V exteriérových priestoroch je v letnej sezóne k dispozícii veľký plavecký bazén, taliansky bazén a vonkajší detský bazén. Pri talianskom bazéne sú vybudované veľké tobogany, ktoré ocenia všetci milovníci zábavy a adrenalínu. Celoročne prevádzkovaná krytá časť ponúka možnosť zabaviť sa a zašportovať si vo viacerých plaveckých a relaxačných bazénoch. Mnohé z nich disponujú rozličnými atraktívnymi prvkami, ako sú hydromasážne trysky, vodopády alebo perličkový kúpeľ, v zábavných bazénoch vhodných pre deti sú najrôznejšie hracie elementy, ako vodná veža, vodné clony, vodné delá či kĺzačky. K dispozícii sú i kryté tobogany dlhé približne 67 m.
Kúpalisko Thermal Corvinus ponúka taktiež širokú paletu welness služieb. Využiť možno fínsku saunu, infrasaunu, morský kúpeľ, akupresúrne masážne lôžko, magnetoterapiu, masážny salón či soľnú baňu.
Samozrejmosťou sú zároveň rozličné možnosti stravovania a občerstvenia.

 

Otváracie hodiny : http://www.thermalcorvinus.sk/

Vstupné : http://www.thermalcorvinus.sk/sk/prices/bezne-denne-ceny

 

zdroj : http://www.thermalcorvinus.sk/

 

Skryť viac

Po registrácii si môžete zariadenie pridať k obľúbeným

Vybavenie
Bezplatné parkovisko
Vírivka
Ihrisko
Bazén
Kontakt
Adresa:
Promenádna 3221, Veľký Meder, 932 01
Telefón:
+421 917 220 304; +421 31 555 21 04
E-mail:
info@thermalcorvinus.sk
Web:
http://www.thermalcorvinus.sk/
Facebook