Termálne kúpalisko Vadaš Thermal Resort

Slovenská republika, Nitriansky kraj

(GPS: 47.803121454732455,18.71617678625489)

Obľúbené termálne kúpalisko Vadaš ponúka oddych a rekreáciu, a to nie len počas letnej sezóny. Kúpalisko sa nachádza v príjemnom prostredí mestečka Štúrovo v blízkosti slovensko-maďarských hraníc. Jeho bazény sú napĺňané termálnou vodou z hĺbky 130 m s blahodarnými účinkami na pohybové ústrojenstvo.V areáli je k dispozícii niekoľko vonkajších a krytých bazénov. V exteriérových je veľký plavecký bazén s dĺžkou 50 m, zážitkové bazény Relax a Hviezda s rôznymi relaxačnými zariadeniami a zážitkovými atrakciami, detský zážitkový bazén, perličkový bazén a sedací bazén. K najväčším atrakciám patrí bazén Lagúna s umelým vlnobitím – najväčší svojho druhu na Slovensku. V bezprostrednej blízkosti Dunaja, v areáli Vadaš II., sa nachádza bazén s termálnou vodou a rozmermi 25x21 m.Nachásza sa tu aj toboganový park so šiestimi toboganmi dlhými 13,5 až 80 m,V krytej časti kúpaliska môžu návštevníci využívať plavecký bazén s dĺžkou 25 m a malý detský bazén. Okrem toho je tu k dispozícii vírivka, sauna a masáže.V reáli termálneho kúpaliska Vadaš sú i bohaté možnosti občerstvenia a stravovania.   Otváracie hodiny : http://vadas.sk/index.php?_option=com_content&task=view&id=150&Itemid=215 Vstupné : http://vadas.sk/index.php?_option=com_content&task=view&id=33&Itemid=59… Čítať viac

Obľúbené termálne kúpalisko Vadaš ponúka oddych a rekreáciu, a to nie len počas letnej sezóny. Kúpalisko sa nachádza v príjemnom prostredí mestečka Štúrovo v blízkosti slovensko-maďarských hraníc. Jeho bazény sú napĺňané termálnou vodou z hĺbky 130 m s blahodarnými účinkami na pohybové ústrojenstvo.
V areáli je k dispozícii niekoľko vonkajších a krytých bazénov. V exteriérových je veľký plavecký bazén s dĺžkou 50 m, zážitkové bazény Relax a Hviezda s rôznymi relaxačnými zariadeniami a zážitkovými atrakciami, detský zážitkový bazén, perličkový bazén a sedací bazén. K najväčším atrakciám patrí bazén Lagúna s umelým vlnobitím – najväčší svojho druhu na Slovensku. V bezprostrednej blízkosti Dunaja, v areáli Vadaš II., sa nachádza bazén s termálnou vodou a rozmermi 25x21 m.
Nachásza sa tu aj toboganový park so šiestimi toboganmi dlhými 13,5 až 80 m,
V krytej časti kúpaliska môžu návštevníci využívať plavecký bazén s dĺžkou 25 m a malý detský bazén. Okrem toho je tu k dispozícii vírivka, sauna a masáže.
V reáli termálneho kúpaliska Vadaš sú i bohaté možnosti občerstvenia a stravovania.

 

Otváracie hodiny : http://vadas.sk/index.php?_option=com_content&task=view&id=150&Itemid=215

Vstupné : http://vadas.sk/index.php?_option=com_content&task=view&id=33&Itemid=59

 

zdroj : http://www.vadas.sk/

 

Skryť viac

Po registrácii si môžete zariadenie pridať k obľúbeným

Vybavenie
Bezplatné parkovisko
Vírivka
Bazén
Kontakt
Adresa:
Pri Vadaši 2, Štúrovo, 943 01
Telefón:
+421 36 756 02 30; +421 36 756 01 35
E-mail:
info@vadas.sk
Web:
http://www.vadas.sk/
Facebook