Mini ZOO pri Počúvadle

Slovenská republika, Banskobystrický kraj, Banská Štiavnica

(GPS: 48.40675354207593,18.851145543884286)

Počúvadlianske Jazero je obľúbeným výletným miestom pre rodiny s malými deťmi. Keďže má tajch plytký breh, môžu sa v ňom kúpať aj neplavci. V blízkosti jazera sa nachádza hotel TOPKY, ktorého súčasťou je súkromná mini zoo. V malej lesnej ZOO  sa nachádzajú rôzne domáce i lesné zvieratká, ktoré potešia všetky deti a ich rodičov. Nájsť tu môžete napr. jelene a diviaky, ovce, kozy a aj somáriky. ZOO je otvorená, bezplatná pre verejnosť a je k nej voľný prístup od cesty.   Otváracie hodiny: Mini ZOO je voľne prístupná verejnosti a zadarmo     zdroj : http://www.banskastiavnica.travel/   Čítať viac

Počúvadlianske Jazero je obľúbeným výletným miestom pre rodiny s malými deťmi. Keďže má tajch plytký breh, môžu sa v ňom kúpať aj neplavci. V blízkosti jazera sa nachádza hotel TOPKY, ktorého súčasťou je súkromná mini zoo.

V malej lesnej ZOO  sa nachádzajú rôzne domáce i lesné zvieratká, ktoré potešia všetky deti a ich rodičov. Nájsť tu môžete napr. jelene a diviaky, ovce, kozy a aj somáriky. ZOO je otvorená, bezplatná pre verejnosť a je k nej voľný prístup od cesty.

 

Otváracie hodiny: Mini ZOO je voľne prístupná verejnosti a zadarmo

 

 

zdroj : http://www.banskastiavnica.travel/

 

Skryť viac

Po registrácii si môžete zariadenie pridať k obľúbeným

Kontakt
Adresa:
Počúvadlianske jazero, Banská Štiavnica, 969 01
Facebook